BYDLENÍ V PŘÍRODĚ

Jedinečné místo

Chcete se ráno vzbudit, udělat si kávu, dobrou snídani, vyjít na terasu a kochat se úžasným výhledem? Dům, který Vám nabízíme se nachází na ideálním místě pro milovníky výhledů, dlouhých snídaní či oblíbených grilování. Dům se nachází v rozvíjející se ulici Akátová v klidné části obce Králův Dvůr – Zahořany. Již příjezd k rodinnému domu pro Vás bude velmi příjemný. Od hlavní cesty projíždíte klidnou zónou se zástavbou moderních rodinných domů. Po výjezdu z Prahy směrem na Beroun jste zde během 20 minut.

Samotné místo má vlastní atmosféru, která je vytvořena přírodou v bezprostředním okolí rodinného domu a krásnými výhledy do ní.

Komfortní, nízkoenergetický rodinný dům je ideální volbou pro rodiny, které preferují klidné a moderní bydlení v blízkosti volné přírody. Příjemná lokalita navazující na novou zástavbu vytváří výjimečné prostředí skýtající benefity, jako je vzdálenost měst Králův Dvůr, Beroun, Praha či Plzeň a bohaté možnosti volnočasového vyžití v příjemné klidné atmosféře kolem lesní a volné přírody.

Architektonický záměr

Naší představou je vytvořit nadčasovou nemovitost. Důležitým aspektem při návrhu bylo přirozené začlenění objektu do svažitého terénu, okolní zástavby a nenarušení okolí.

Vnitřní prostory domu

Vstup do domu je řešen 2 hlavními vchody. První možností je pohodlný vstup přímo z garáže po Vašem zaparkování, druhou možností je hlavní vchod ze severovýchodní strany nemovitosti.

V suterénu nemovitosti se nachází garáž pro 2 osobní automobily, fitness, menší sklad a sklad techniky pro obhospodařování zahrady.

V prvním podlaží najdete zádveří se vstupní halou, nadstandardní kuchyňské zázemí ve spojení s obývacím pokojem a vstupem na soukromou terasu, hlavní ložnici, dětský pokoj s vlastním koupelnovým zázemím tvořící sprchu s toaletou, další samostatný pokoj, hlavní koupelnu tvořící vanu, sprchový kout i toaletu, dále máme k dispozici samostatná toaletu pro návštěvy a technickou místnost.

Hlavní doménou obytného podlaží je obývací pokoj se zvýšeným stropem, který nabízí maximální prosvětlení daného prostoru. Další výhodou obytného podlaží jsou samostatné vstupy z dvou hlavních ložnic přímo na soukromou část zahrady na které je z jedné strany naplánována vířivka a z druhé vlastní bazén.

Zahrada s vířivkou a bazénem

K domu náleží také zahrada, její část je tvořena zelení a přípravou pro soukromou vířivku a bazén. Investor nabízí 2 možné varianty provedení. V celkové ceně nemovitosti nabízí zajištění veškerých rozvodů spojených s přípravou pro vířivku či bazén. Druhou možností je individuální řešení a realizace přímo od investora. Ve spolupráci s českou společnosti IDOL SPAS vám v rámci klientských změn rádi vyprojektujeme, za dobrou cenu dodáme a v neposlední řadě zařídíme servis kvalitního bazénu a vířivky – www.idol.cz

Vzdálenosti vily Green Hills

Králův dvůr

Autobusová zastávka: 490 metrů
Mateřská škola: 1,6 km
Poliklinika: 2,6 km
Obchodní a nákupní centrum: 2,7 km
Česká pošta: 2,7 km
Policie ČR: 2,8 km
Městský úřad: 3,1 km
Vlakové nádraží: 3,2 km
Dálnice směr Praha či Plzeň: 3,9 km

Beroun

Venkovní koupaliště: 3,9 km
Lékárna: 3,9 km
Základní a střední školy: 4-5 km
Obchodní centrum: 4,3 km
Česká pošta Beroun: 5,3 km
Autobusové nádraží: 5,5 km
Vlakové nádraží: 5,5 km
Policie ČR: 5,6 km
Městský úřad: 5,6 km
Nemocnice: 8,1 km

Praha

Zastávka metra: Praha Zličín – stanice metra B: 25,5 km
OC Metropole Zličín: 26 km
Nemocnice Motol: 31 km
Letiště Václava Havla: 33,8 km
OC Nový Smíchov: 35,2 km
Národní divadlo: 36,4 km
Petřínská rozhledna: 36,4 km
Hradčany: 36,5 km
Vítězné náměstí: 36,6 km
Pražský hrad: 36,9 km
Václavské náměstí: 37 km
Staroměstské náměstí: 38,9 km
Malá strana: 38,9 km
Palladium: 38,9 km
Hlavní vlakové nádraží: 39,4 km
ÚAN Florenc: 40,4 km
O2 Aréna: 46 km

Plzeň

Plzeňský Pivovar: 58 km
Historické podzemí a Pivovarské muzeum: 58 km
Velká a Stará Synagoga: 59 km
Sadový okruh: 59 km
OC Plzeň Plaza: 59 km
Náměstí Republiky: 59 km
Techmania a 3D planetárium: 60 km
ZOO a DinoPark: 62 km